ثبت نام آزمون آنلاین انگلیسی دولینگو

از بین اقدامات مختلفی که دانشجو برای شرکت در یک برنامه تحصیلی در کالج یا دانشگاه بایستی انجام دهد، بدون شک اثبات تسلط بر مهارت‌ های زبان انگلیسی یکی از مهم‌ ترین الزامات محسوب می‌ شود. مهارت‌ های زبان انگلیسی در ارتباط با تحصیلات دانشجو از اهمیت زیادی برخوردار است و به طور مستقیم بر عملکرد دانشجو تاثیر می‌ گذارد. آزمون دولینگو یکی از آزمون‌ های تاییده شده برای سنجش مهارت زبان انگلیسی است و دانشجویان بسیاری تمایل به شرکت در این آزمون دارند.

آزمون دولینگو نسبت به دیگر آزمون‌ ها دارای مزایای مختلفی می‌ باشد که عبارتند از:

 1. هزینه مناسب ثبت نام دولینگو
 2. کوتاه بودن مدت زمان آزمون
 3. اعلام سریع نتایج آزمون
 4. سهولت روند شرکت در آزمون
 5. امکان ارسال مدرک دولینگو به موسسه‌های مختلف

شرایط شرکت در آزمون دولینگو


جهت شرکت در این آزمون بایستی موارد زیر را در اختیار داشته باشید:

 • گذرنامه
 • اتاق ساکت با نور مناسب
 • 60 دقیقه وقت آزاد
 • ارتباط اینترنتی پر سرعت
 • رایانه

رایانه شما نیز بایستی از موارد زیر بهره‌ مند باشد:

 • سیستم عامل ویندوز یا مک
 • دوربین
 • میکروفون
 • اسپیکر

ثبت نام آزمون دولینگو


جهت ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو، شما بایستی یک حساب کاربری در وب‌ سایت دولینگو ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری، می‌ توانید به طور مستقیم پرداخت هزینه ثبت نام دولینگو را انجام دهید. جهت پرداخت ثبت نام دولینگو می‌ توان از تمامی کارت‌ های اعتباری شناخته شده و پی پال استفاده کرد. متاسفانه استفاده از این روش‌ ها برای متقاضیان ایرانی غیر ممکن می‌ باشد. در این قسمت مراحل مختلف ثبت نام آزمون دولینگو شرح داده می‌ شود:

ثبت نام آزمون دولینگو

ایجاد حساب کاربری در وبسایت دولینگو

روند ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو ساده و سریع می‌ باشد. این آزمون به صورت آنلاین برگزار شده و می‌ توانید در منزل یا محل کار خود در این آزمون شرکت کنید و نیازی به ثبت نام در مرکز ویژه برگزاری آزمون نمی‌ باشد. به این منظور فقط به یک حساب کاربری در وب‌ سایت دولینگو نیاز دارید. جهت ایجاد حساب کاربری به مراحل زیر توجه کنید:

 1. وارد کردن اطلاعات

وارد کردن اطلاعات

پس از وارد شدن به وب‌ سایت دولینگو و کلیک بر روی گزینه ثبت نام (Sign up) در قسمت بالای صفحه، به صفحه حاوی فرم ثبت نام هدایت خواهید شد. در این قسمت به وارد کردن موارد زیر نیاز دارید:

 • آدرس ایمیل
 • سن
 • رمز عبور

شما می‌ توانید با استفاده از حساب کاربری گوگل نیز ثبت نام کنید. در این صورت، به صفحه مربوط به ورود به حساب کاربری گوگل هدایت خواهید شد. توصیه می‌ شود که به جای استفاده از حساب کاربری گوگل، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

 1. دلیل شرکت در آزمون دولینگو

پس از وارد کردن آدرس ایمیل و انتخاب رمز عبور، با کلیک بر روی گزینه صفحه بعدی (Next)، به صفحه مربوط به بیان دلیل شرکت در آزمون دولینگو هدایت خواهید شد. در این صفحه گزینه‌ های مختلف علت شرکت در آزمون دولینگو ارائه خواهد شد. شما بایستی از لیست زیر یکی از موارد را انتخاب کنید:

 • پذیرش در دانشگاه در مقطع کارشناسی
 • پذیرش در مقطع تحصیلات تکمیلی
 • پذیرش در دوره راهنمایی یا دبیرستان
 • درخواست برای کار یا ترفیع شغلی
 • هیچ یک از موارد فوق

پاسخ به سوال مربوط به نحوه آشنایی با آزمون دولینگو

پاسخ به سوال مربوط به نحوه آشنایی با آزمون دولینگو

پس از بیان دلیل شرکت در آزمون دولینگو، در صفحه بعدی جهت کمک به دولینگو برای بهبود تبلیغات این آزمون بایستی گزینه مربوط به نحوه آشنایی با آزمون دولینگو در یک فرم نظرسنجی را انتخاب کنید. در این قسمت به ارائه اطلاعات شخصی نیاز نمی‌باشد.

پس از نظرسنجی، گزینه ایجاد حساب کاربری (Create account) فعال شده و شما می‌ توانید حساب کاربری خود را ایجاد کنید. سپس شما به قسمت مربوط به حساب کاربری هدایت شده و می‌ توانید پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو را انجام دهید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو

شما می‌ توانید از طریق حساب کاربری آزمون انگلیسی دولینگو، هزینه این آزمون را پرداخت کنید. پس از ثبت نام در وب‌ سایت دولینگو و ایجاد حساب کاربری می‌ توانید مستقیما پرداخت ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو را انجام دهید. در صفحه اصلی حساب کاربری می‌ توانید یا در آزمون تمرینی شرکت کرده و یا هزینه ثبت نام آزمون را پرداخت کنید.

Picture29

اگر گزینه مربوط به شرکت در آزمون تمرینی (Practice Test) را انتخاب کنید، می‌ توانید در یک تست تمرینی 15 دقیقه‌ ای جهت کمک به کسب آمادگی بیشتر، شرکت کنید. به این ترتیب با شرایط برگزاری آزمون بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین ارزیابی غیر رسمی نمره آزمون نیز به شما ارائه خواهد شد.

اگر بر روی گزینه خرید (Buy now) کلیک کنید، می‌ توانید هزینه آزمون را پرداخت کرده و هر زمان که آمادگی داشتید (در طول مدت 90 روز آینده) در آزمون شرکت کنید.

 1. انتخاب گزینه‌ های مرتبط با تعداد آزمون

انتخاب گزینه‌ های مرتبط با تعداد آزمون

پس از انتخاب گزینه خرید (Buy now)، شما به صفحه مربوط به انتخاب تعداد آزمون‌ های مورد نظر جهت خرید هدایت خواهید شد. شما می‌ توانید یک آزمون به قیمت 49 دلار و یا دو آزمون با 10 دلار تحفیف خریداری کنید. پس از انتخاب گزینه مورد نظر، به درگاه پرداخت هدایت خواهید شد.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو

پس از انتخاب گزینه انتخاب تعداد آزمون، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد. در ابتدا، بایستی اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. نام خود را همان گونه که در گذرنامه ذکر شده، تایپ کنید. بسته به کشوری که انتخاب می‌ کنید، امکان دارد مالیات نیز به هزینه نهایی اضافه شود. سپس باید روش مورد نظر برای پرداخت را انتخاب کنید.

جهت ثبت نام دولینگو می‌ توان از تمامی کارت‌ های اعتباری شناخته شده و پی پال استفاده کرد. متاسفانه به علت وجود مشکلات مختلف بین ایران و کشورهای غربی، شهروندان ایرانی به کارت‌ های اعتباری دسترسی ندارند و قادر به ایجاد حساب پی پال نیز نیستند چرا که به این منظور به حساب بانکی بین‌ المللی نیاز می‌ باشد. سیستم بانکی ایران از بقیه جهان مجزا می‌ باشد و پرداخت مستقیم هزینه آزمون دولینگو برای ایرانیان امکان‌ پذیر نیست. جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو می‌ توانید از سرویس UniFee استفاده کنید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو با استفاده از سرویس یونی فی


تیم همکاران ما در یونی فی جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون زبان دولینگو به شما کمک خواهند کرد. در یونی فی خدمات مختلف شامل ثبت نام برای آزمون زبان دولینگو ارائه می‌ شود. یونی فی یک شرکت ثبت شده در کانادا است و تیم همکاران ما در انواع مختلف گزینه‌ های پرداخت، آماده کمک به متقاضیان می‌ باشند. یونی فی در ایران یک نام شناخته شده و قابل اعتماد جهت برآوردن تمام نیازهای متقاضیان در ارتباط با پرداخت می‌ باشد.

پرداخت در سرویس یونی فی تنها از طریق کارت‌ های اعتباری شناخته شده یا پی پال امکان‌ پذیر است. با توجه به عدم امکان استفاده از این روش‌ ها برای ایرانیان، یونی فی در جهت ثبت نام برای آزمون دولینگو به دانشجویان کمک می‌ کند. در ارتباط با مشکلات مرتبط با استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت از ایران نیاز به هیچ نگرانی ندارید. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو بر عهده تیم همکاران ما در یونی فی می‌ باشد.

شما می‌ توانید از اپلیکیشن تلفن همراه برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو به ریال استفاده کنید. بلافاصله پس از پرداخت، روند ثبت نام برای آزمون دولینگو توسط تیم همکاران ما در یونی فی آغاز خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، با متخصصین ما در یونی فی تماس بگیرید. شما می‌ توانید با پر کردن فرم زیر جهت مشاوره درخواست دهید.

سوال‌ های رایج در مورد پرداخت ثبت نام آزمون دولینگو


آیا پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دولینگو به صورت نقدی امکان‌ پذیر است؟

توصیه می‌ شود که پرداخت به صورت آنلاین انجام شود. تمامی دبیت‌ کارت‌ های ایرانی به این منظور پذیرفته می‌ شود و شما می‌ توانید به راحتی مبلغ مورد نظر را با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین واریز کنید.

ثبت نام برای آزمون دولینگو به چه تعدادی امکان پذیر است؟

 شما می‌ توانید به هر تعداد که مایل هستید برای این آزمون ثبت نام کنید.

آیا آزمون زبان دولینگو مورد پذیرش دانشگاه می‌ باشد؟

 آزمون زبان دولینگو توسط 3500 موسسه پذیرفته می‌ شود. جهت کسب اطلاع در این مورد بایستی به وب‌ سایت مربوط به شرایط مورد نیاز جهت پذیرش در دانشگاه خود مراجعه کنید.

آیا برای آزمون دولینگو از وب‌ کم استفاده می‌ شود؟

جهت شرکت در آزمون دولینگو به استفاده از وب‌ کم نیاز می‌ باشد تا ناظرین آزمون بتوانند ویدئوی آزمون شما را ارزیابی کنند.

آیا نگاه کردن به صفحه کلید رایانه در زمان آزمون زبان دولینگو مجاز می‌ باشد؟

نگاه کردن به صفحه کلید بر تصمیم‌ گیری جهت صدور نتیجه آزمون تاثیری نخواهد گذاشت.

ارتباط با ما