پرداخت شهریه دانشگاه و کالج خارجی در کانادا، آلمان، اروپا و آمریکا

درصورتی که برای ادامه تحصیل، دانشگاه‌های غیر رایگان خارج از کشور را انتخاب کرده‌اید مشخصا میدانید که تحصیل در این دانشگاه‌ها مشمول پرداخت شهریه یا به قول خودشان Tuition Fee می‌باشد پس حتما خودتان را آماده پرداخت هزینه شهریه دانشگاه  نیز کرده‌اید.

دانشگاه‌ها معمولا تمام هزینه دوره تحصیلی را یکجا از شما اخذ نمی‌کنند اما معمولا تائید نهایی ثبت نام در دانشگاه برای ترم اول، با پرداخت Tuition Fee  یا مبلغی به عنوان دیپوزیت نهایی میشود.

 • دیپوزیت مبلغی است که برای ثبت نام به عنوان سپرده از شما دریافت میشود.
 • این هزینه بعد از ترم اول یا به شما برمیگردد یا از شهریه شما کم میشود.
 • علت درخواست دیپوزیت اخذ تضمین از جهت شرکت کردن شما در دوره است.

دپوزیت چیست؟

پرداخت مبلغ شهریه دانشگاه‌های خارج از کشور، جدای از آنکه به صورت ریالی امکان پذیر نیست شما را با محدودیت‌های سختگیرانه و گسترده‌ای برای انتقال وجه، روبرو خواهد کرد.

ار آنجا که ما ایرانی ها معمولا اجازه افتتاح حساب در بانک های بین المللی را نداریم و تراکنش‌های مالی آنلاین با IP ایران نیز با محدودیت هایی همراه است مسئله پیش پا افتاده‌ای نظیر پرداخت شهریه میتواند تبدیل به یک کابوس بزرگ شود به خصوص وقتی که ددلاین آن نیز نزدیک باشد.

از طرف دیگر استفاده از خدمات درگاه پرداخت واسطه شرکت‌های بین المللی نیز مشکلات خاص خود را به همراه دارد.  شرکت های واسطه پرداخت نظیر flywire که از اعتبار جهانی برخوردارند کشور ایران را از لیست کشورهایی که به آنها خدمات پرداخت ارائه میکند حذف کرده است

 

2022 06 14 160703

یکی از خدمات مهم یونی‌فی امکان پرداخت ریالی شهریه دانشگاه‌های خارجی میباشد. شما تنها باید نام دانشگاه و لینک صفحه پرداخت را برای ما بفرستید تا بلافاصله پس از بررسی الزامات پرداخت شهریه، مبلغ مورد نظر شما به صورت مستقیم توسط یونی‌فی پرداخت شود.

مزایای استفاده از خدمات پرداخت شهریه یونی‌فی

خدمات پرداخت ارزی یونی‌فی برای جهت ثبت نام در دانشگاه‌ها و کالج‌های کشورهای مختلف دنیا از مزایای متعددی برخوردار است که در ادامه به مهم ترین آنها اشاره میکنیم:

مهم ترین مزیت استفاده از خدمات پرداخت یونی‌فی سرعت عمل و امنیت پرداخت است. تمام مراحل پرداخت شما ثبت شده و به شما اطلاع داده میشود و در هر مرحله میتوانید از امور مربوطه مطلع شوید.

مزیت بعدی که در بازار پر تلاطم ارز اهمیت بسزایی دارد پرداخت ریالی است. نیازی به خرید ارز نیست با استفاده از خدمات بانکداری آنلاین و یا یک موبایل بانک به راحتی مبلغ مورد نظر را به یک حساب ایرانی واریز میکنید و ما بلافاصله پرداخت شما را انجام میدهیم.

مسئله مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم ریفاند مبلغ شهریه یا دیپوزیت میباشد که البته در مقاله ریفاند شهریه و دیپوزیت، اپلیکیشن‌فی به طور مفصل به آن پرداخته ایم.


 

خیلی اوقات پاسخ نهایی دانشگاه ها با تاخیر به دست شما میرسد، گاهی ممکن است جواب قبولی یا عدم قبولی در دانشگاه مورد نظرتان دیرتر از دیگر دانشگاه‌ها به دست شما برسد، احتمالا بنا به دلایلی ناچار به ثبت نام در دانشگاهی شوید که شاید انتخاب اول شما هم نباشد، شاید پس از  طی مراحل ثبت نام یا پیش ثبت نام و پرداخت مبالغی به عنوان شهریه یا دیپوزیت پاسخ قبولی شما از دانشگاه مورد علاقه‌تان به دستتان برسد، تبریک میگوییم اما فراموش نکنید که باید برای ریفاند مبلغ پرداختی اقدام کنید.

پروسه ریفاند شهریه چگونه است؟ مطمئن ترین راه برای ریفاند چیست؟ آیا تضمینی برای پس گرفتن سریع مبلغ پرداختی وجود دارد؟

 اصلا نگران نباشید ما در یونی‌فی بدون اینکه نیاز به انجام کار خاصی از جانب شما باشد، مبالغ شهریه را در سریعترین زمان ممکن به شما باز میگردانیم.

پرداخت شهریه دانشگاه‌های خارجی با یونی‌فی

برای پرداخت شهریه دانشگاه مد نظرتان تنها کافیست فرم زیر را پرکنید. تمام امور مالی ثبت نام دانشگاه خود را به مابسپارید. سال‌ها تجربه و همکاری با برندهای معتبر مهاجرت تحصیلی نظیر ویزا موندیال و اپلای استار ما را به انتخابی مطمئن درثبت نام و انجام پرداخت های ارزی دانشجویی  تبدیل کرده است

پرداخت دیپازیت فی

 • مشخصات متقاضی

 • اطلاعات پرداخت

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • 0 تومان

  سوالات متداول

  بله. بسته به روش پرداخت شما، چند ساعت تا چند روز بعد مبلغ پرداختی به حساب دانشجویی شما می نشیند. شما میتوانید رسید را برای خودتان چاپ کنید و از این شهریه برای برداشتن واحدهای درسی استفاده کنید.

  این به سیاست دانشگاه شما در قبال دانشجویان بین الملل بستگی دارد.  بسیاری از دانشگاه ها امکان پرداخت قسطی را فراهم کرده اند.

  برخی دانشگاه‌ها امکان پرداخت اقساطی مبلغ شهریه را برای دانشجویان خود فراهم میکنند و برخی دیگر نیز تسهیلات دیگری را برای پرداخت شهریه در نظر میگیرند اما در ابتدای پروسه ثبت نام عموما مبالغی به عنوان دیپوزیت یا حتی شهریه ترم اول دریافت میشود.