خرید دوره های آموزشی یودمی | پرداخت هزینه Udemy

UDEMY یک دوره آموزشی آنلاین است که بیش از 130000 دوره آنلاین را ارائه داده و برای افرادی که به یک موضوع آموزشی یا مجموعه مهارتی خاص علاقه‌مند هستند، گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. این دوره‌های آموزشی مباحثی مانند تجارت، حسابداری، مدیریت مالی، آی‌تی و نرم‌افزار، بهره‌وری شغلی، توسعه‌فردی، طراحی، بازاریابی، عکاسی و تصویربرداری، سلامتی و آمادگی جسمانی، موسیقی، آموزش و موارد دیگر را در بر می‌گیرد. جهت شرکت در این دوره‌های آموزشی، به پرداخت هزینه‌های یودمی نیاز می‌باشد. این هزینه از 19.99 تا 189.99 دلار متفاوت می‌باشد. بر خلاف آموزش از راه دور مربوط به Skillshare یا LinkedIn، آزمون آزمایشی رایگان یا حق اشتراک توسط Udemy ارائه نمی‌شود. شما بسته به هزینه هر دوره، خرید از یودمی را انجام می‌دهید. در صورتی که پرداخت هزینه دوره‌های یودمی برای شما کمی دشوار می‌باشد، بایستی توجه داشته باشید که حداقل یک بار در ماه این دوره‌ها با هزینه کمتری (تا 12.99 دلار) نیز ارائه می‌شوند.

خرید دوره‌های Udemy


پایگاه داده Udemy شامل بیش از 500 دوره آنلاین رایگان در مباحث مختلفی مانند عکاسی مقدماتی و توسعه صنعت طراحی بازی تا مدیریت زمان و سخنرانی عمومی می‌باشد. مرور و ارزیابی دوره‌های رایگان که نیازی به تماس مستقیم با استاد یا کسب مدرک ندارند، روش مناسبی جهت بررسی موضوعات آموزشی جدید و آشنایی با یودمی می‌باشد. تنها باید از طریق ایمیل به طور رایگان ثبت‌نام کنید. پس از گذراندن دوره مقدماتی رایگان، می‌توانید خرید از Udemy در دوره‌های پیشرفته را انجام دهید. روند ثبت نام برای دوره‌های Udemy به شرح زیر می‌باشد.

خرید دوره های آموزشی یودمی | پرداخت هزینه Udemy

پس از ورود به وب‌سایت رسمی یودمی، می‌توانید دوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و یا مستقیما به بخش ثبت نام بروید. شما می‌توانید موضوعات و دوره‌های مختلف را بررسی کنید. هم در سطوح مقدماتی و هم در سطوح پیشرفته، دوره‌های مختلفی برای متقاضیان وجود دارد. در ادامه، به صفحه ثبت نام یودمی مراجعه می‌کنیم.

خرید دوره های آموزشی یودمی | پرداخت هزینه Udemy

صفحه مربوط به ثبت نام یودمی بسیار ساده می‌باشد. فقط بایستی نام و آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک رمز عبور نیز برای خود در نظر بگیرید. در این قسمت حتی به تایید ایمیل یا موارد دیگر نیازی نمی‌باشد. همچنین می‌توانید گزینه مربوط به دریافت توصیه‌ها و پیشنهاد‌های ویژه را نیز انتخاب کنید.

خرید دوره‌های Udemy 2

سپس شما باید به دو پرسش پاسخ دهید تا دوره‌های متناسب با نیاز شما از جانب سایت به شما توصیه شود. در مثال فوق، انتخاب مورد نظر توسعه‌دهنده نرم‌افزار می‌باشد. پس از کلیک بر روی گزینه Next، روند ثبت نام تکمیل شده و شما به صفحه اصلی سایت هدایت خواهید شد. سپس، بایستی دوره مورد نظر خود را جستجو کنید.

خرید دوره های آموزشی یودمی | پرداخت هزینه Udemy

با توجه به این که تقاضا برای توسعه‌دهنده Python زیاد می‌باشد، در این مثال جستجو برای دوره‌های Python انجام شده است. طبق تصویر فوق، دوره‌های متعدد Python با رتبه‌بندی و هزینه‌های متفاوت در یودمی ارائه می‌شوند.

خرید دوره های آموزشی یودمی | پرداخت هزینه Udemy

در صفحه مربوط به دوره آموزشی، می‌توانید در مورد پروژه‌ها و مواد درسی مرتبط با دوره اطلاعات زیادی کسب کنید. همچنین می‌توانید زبان و طول دوره را نیز مشاهده کنید. برای مثال دوره فوق دارای 42 کنفرانس آموزشی است و طول دوره نیز 2 ساعت و 36 دقیقه می‌باشد. این دوره توسط ادوین دیاز که مهندس نرم‌افزار و فناوری وب می‌باشد، آموزش داده می‌شود.

در قسمت پایین صفحه، شرایط شرکت در دوره به همراه توضیحات مرتبط به این دوره مشاهده می‌شود. برای مثال این دوره به مهارت در زمینه برنامه‌نویسی نیاز ندارد. پس از ارزیابی ویژگی‌های دوره آموزشی مورد نظر، بر روی گزینه خرید (buy now) کلیک کنید.

خرید دوره های آموزشی یودمی | پرداخت هزینه Udemy

پس از کلیک بر روی گزینه خرید، می‌توانید مشخصات و جزئیات مربوط به خرید اکانت یودمی را مشاهده کنید. همان طور که مشاهده می‌کنید، این دوره در حال حاضر با 86 درصد تخفیف ارائه می‌شود. پس از انتخاب کشور مورد نظر، می‌توانید روش پرداخت هزینه‌های Udemy را انتخاب کنید. پرداخت هزینه دوره‌های Udemy تنها با کارت اعتباری، iDEAL و پی پال (Paypal) پذیرفته می‌شود و استفاده از این روش‌ها در حال حاضر برای متقاضیان ایرانی امکان‌پذیر نیست.

پرداخت هزینه دوره‌های Udemy با یونی‌فی


در آخرین مرحله برای خرید دوره‌های یودمی، بایستی هزینه دوره مورد نظر را پرداخت کنید. پرداخت هزینه‌های یودمی در حال حاضر فقط از طریق روش‌های زیر امکان‌پذیر است:

  • کارت اعتباری/ دبیت کارت
  • پی پال (Paypal)
  • iDEAL

متاسفانه هیچ یک از روش‌های فوق به علت فقدان حساب بانکی بین‌المللی در دسترس متقاضیان ایرانی قرار ندارد. با توجه به وجود تحریم‌های مالی، سرویس از جانب پی پال به ایرانیان ارائه نمی‌شود. با توجه به عدم امکان استفاده از این روش‌های پرداخت برای ایرانیان، شما می‌توانید از سرویس یونی‌‎فی جهت خرید اکانت Udemy و بهبود مهارت‌های خود استفاده کنید.

یونی فی یک شرکت ثبت شده در کانادا می‌باشد که در ارتباط با گزینه‌های مختلف پرداخت دارای تخصص می‌باشد. یونی‌فی در ایران یک نام شناخته شده و معتبر جهت رفع نیازهای شما در ارتباط با پرداخت محسوب می‌شود. تیم همکاران ما در یونی‌فی از روش موثر و کارآمدی جهت پرداخت هزینه دوره‌های یودمی استفاده می‌کنند. در یونی‌فی انواع مختلف سرویس‌ها شامل ثبت نام برای دوره‌های یودمی به متقاضیان ارائه می‌شود.

شما می‌توانید از اپلیکشین تلفن همراه برای پرداخت هزینه‌های Udemy به ریال استفاده کنید. بلافاصله پس از پرداخت، روند ثبت نام برای دوره‌های یودمی توسط همکاران ما در یونی‌فی آغاز خواهد شد. شما همچنین می‌توانید از کارت‌های هدیه یا پیش‌پرداخت ویزا یا مستر کارت برای تکمیل روند ثبت نام استفاده کنید. شما قادر خواهید بود که از کارت هدیه برای خرید دوره‌های Udemy و سپس لغو آن استفاده کرده و یا از کارت قابل شارژ پیش‌پرداخت برای استفاده‌های متعدد بهره‌مند شوید.

سوال‌های رایج در مورد پرداخت هزینه دوره‌های Udemy


Udemy در چه مواردی دارای کاربرد می‌باشد؟

Udemy این امکان را برای مدرسین و اساتید فراهم می‌آورد که دوره‌های آنلاین را بر حسب موضوعات مورد علاقه خود برگزار کنند. با استفاده از دوره‌های یودمی، مدرسین می‌توانند فایل‌های تصویری، ارائه‌های پاور پوینت، فایل‌های پی دی اف، فایل صوتی، فایل‌های Zip و دیگر مواردی که برای آموزش مناسب می‌باشند را آپلود کنند.

آیا برگزاری دوره‌های Udemy قانونی می‌باشد؟

Udemy یک شرکت معتبر و قانونی می‌باشد. دوره‌های آموزشی یودمی جهت کمک به آموزش یا بهبود مهارت مورد نظر متقاضی تدوین شده‌اند. هر شخصی که دوره آموزشی را تکمیل کند، مدرک مربوطه را دریافت خواهد کرد. البته این مدرک جهت دریافت تاییدیه رسمی برای واحدها یا دوره‌های آموزشی قابل استفاده نمی‌باشد.

آیا با استفاه از مدرک Udemy می‌توان به کار مشغول شد؟

بله. با استفاده از مدرک یودمی می‌توانید به کسب و کار مشغول شوید. مدرک یودمی در جهت کسب مهارت و دانش لازم به شما کمک خواهد کرد و به این ترتیب می‌توانید در زمینه مورد نظر خود اشتغال داشته باشید. البته کسب این مدرک برای یافتن مشاغل پردرآمد کافی نمی‌باشد.

آیا مدارک یودمی معتبر هستند؟

مدارک یودمی در همه موارد توسط کارفرمایان به رسمیت شناخته نمی‌شوند. ولی این مدرک برای بیشتر شرکت‌های فعال در زمینه مهندسی نرم‌افزار و طراحی وب دارای اعتبار می‌باشد.

آیا می‌توان از عنوان مدارک یودمی در رزومه استفاده کرد؟

می‌توان از عنوان دوره‌های یودمی در بخش تحصیلات در رزومه استفاده کرد. در صورتی که متقاضی مهارت خاصی از طریق این دوره‌ها کسب کند، بهتر است که در بخش مهارت‌ها در رزومه بیان شود. نوشتن دوره‌های یودمی در رزومه متداول نمی‌باشد بنابر این پیش از ذکر این دوره‌ها، اطمینان حاصل کنید که دوره‌های مذکور با شغل مورد نظر مرتبط هستند.

آیا روند پرداخت هزینه دوره‌های یودمی از امنیت بالا برخوردار است؟

زمانی که مشخصات کارت اعتباری یا دبیت کارت را وارد می‌کنید، این اطلاعات به طور مستقیم به یک پایگاه داده امن ارسال شده و سپس تراکنش تکمیل می‌شود. بنابراین می‌توانید از امن بودن روند پرداخت اطمینان داشته باشید.

آیا جهت شرکت در دوره‌های یودمی به پرداخت هزینه ماهانه نیاز است؟

هزینه شرکت در دوره‌های یودمی (طرح شخصی) به پرداخت 30 دلار هزینه در ماه (پس از شرکت در دوره‌ رایگان 7 روزه) نیاز دارد و پس از آن متقاضی به بیش از 5000 دوره آموزشی دسترسی خواهد داشت. بر طبق گزارش‌های مربوط به دوره‌های آموزشی یودمی، اشتراک کاتالوگ برای متقاضیان در بازار کار نیازمند به زبان انگلیسی، ارائه خواهد شد.

ارتباط با ما