شارژ مستر کارت و ویزا کارت مجازی و فیزیکی

رفتن به تعطیلات هزینه زیادی دارد اما اگر با کارمزدها و هزینه‌های غیر منتظره‌ای از طرف شرکت کارت خود رو به رو شوید یا برای دریافت پول نقد در فرودگاه نرخ ارز ضعیفی دریافت کنید ممکن است هزینه‌های شما را بالاتر هم ببرد. کارت اعتباری می‌تواند از این مشکلات جلوگیری کند. این یک راه ساده برای مدیریت هزینه‌های در خارج از کشور است و می‌تواند به شما کمک کند هزینه‌ها را تحت کنترل داشته باشید. امروزه هر گزینه معایبی دارد و در عین حال مزایایی هم دارد. در ادامه چند مورد از مزایا و معایب مستر کارت یا ویزا کارت اعتباری آورده شده است:

مزایامعایب
 • می‌تواند امن تر از پول نقد باشد.
 • در سراسر جهان پذیرفته می‌شود.
 • در برخی موارد ارزان‌ترین گزینه است.
 • می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی مالی کمک کند.
 • ممکن است از شما هزینه‌ای دریافت کند.
 • ممکن است مجبور شوید کارت بخرید.
 • برای برخی از معاملات پذیرفته نمی‌شود.
 • در صورت نیاز راهی برای قرض گرفتن پول وجود ندارد.

شما می‌توانید از کارت های اعتباری مسترکارت یا ویزاکارت برای خرج کردن پول در سایر کشورها و ارزها به جای پول نقد، چک مسافرتی یا کارت اعتباری معمولی خود استفاده کنید. می‌توانید با استفاده از کار معمولی، حواله بانکی یا واریز پول نقد کارت را شارژ کنید و وقتی به یک کشور خارجی سفر می‌کنید، می‌توانید:

 • کارت را در مراکز فروش مانند مغازه‌ها و رستوران‌ها خرج کنید.
 • برداشت پول از ماشین نقدی

می‌توانید از آن به عنوان کارت اعتباری یا نقدی استفاده کنید اما فقط می‌توانید پولی را که قبلا به موجودی خود اضافه کرده‌اید خرج کنید، چون این کارت ها به شما اجازه نمی‌دهند پول قرض بگیرید. اما اگر پول مسترکارت یا ویزاکارت اعتباری شما تمام شد چه؟ مطمئنا هیچ کس دوست ندارد در یک کشور خارجی سرگردان شود و هیچ پولی در کارت خود نداشته باشد. اگر پول کارت شما کم شد می‌توانید از سرویس شارژ مجدد کارت استفاده کنید. شارژ مجدد ویزاکارت یا مسترکارت فرایندی است که برای اضافه کردن پول اضافی به کارت شما انجام می‌شود. کارت شما ممکن است در فروشگاهی که کارت را صادر کرده است از طریق خدمات انتقال پول مانند Western Union یا Money Gram و از حساب بانکی شما شارژ شود. علاوه بر این می‌توانید کارت خود را با استفاده از خدمات آنلاین ما UniFee مجددا شارژ کنید.

می‌توانید به درگاه شارژ آنلاین ما دسترسی پیدا کنید، شماره کارت اعتباری خود و مبلغی را که می‌خواهید به موجودی خود اضافه کنید، وارد کنید. تیم ما در UniFee بلافاصله پس از پرداخت شما فرایند را شروع می‌کند و شما می‌توانید در کمترین زمان دوباره از کارت خود استفاده کنید.

ویژگی‌ها و هزینه‌های مستر کارت


ویژگیمستر کارت مجازیمستر کارت هدیهمستر کارت پیش پرداختمستر کارت پیش پرداخت
نوع کارتهدیههدیهسفرسفر
قابل شارژخیرخیربلهبله
نام دارنده کارتدر پورتال بانکیدر پورتال بانکیروی کارت و پورتال بانکیروی کارت و پورتال بانکی
کمیسیون شارژ5% – 7%5% – 7%5% – 7%5% – 7%
تاریخ انقضاسه ماهیک سالدو سالدو سال
محدودیت شارژ روزانه500 دلار1000 دلار5000 دلار5000 دلار
محدودی موجودی کارت500 دلار1000 دلار5000 دلار5000 دلار
محدودیت شارژ سالانهN/A1000 دلار30000 دلار 50000دلار
شارژ فوریخیرخیربلهبله
هزینه معاملهخیرخیرخیرخیر
کارمزد تراکنش ناموفق0.5 دلار0.5 دلار0.5 دلار0.5 دلار
خرید ارزبلهبلهبلهبله
محدودیت خرید  روزانهخیرخیرخیرخیر
خرید آنلاینبلهبلهبلهبله
خرید POSخیربلهبلهبله
برداشت ATMخیرخیربله بله
سقف برداشت روازنه از خود پرداز(ATM)N/AN/A500 دلار500 دلار
سقف برداشت هفتگی از خودپردازN/AN/A2000 دلار2000 دلار
محدودیت برداشت سالانه ATMN/AN/A5000 دلار5000 دلار
هزینه برداشت از خود پردازN/AN/A3.95 دلار3.95 دلار
کارمزد اعلام موجودی ATMN/A0.5 دلار0.5 دلار 0.5 دلار
هزینه عدم فعالیت 3 ماههN/A3 دلار3 دلارN/A
هزینه ماهانه1  دلارN/AN/A2 دلار
هزینه سالیانهN/AN/A12 دلار25 دلار
پاسپورت لازم استخیرخیر بلهبله
کارمزد تعویض2.5 دلاز2.5 دلار2.5 دلار2.5 دلار
انتقال موجودیبلهبلهبلهبله
غیر فعالی کردنبلهبلهبلهبله
هزینه تعویض6 دلار16 دلار75دلار/ 95 دلار45 دلار/55 دلار
حداقل موجودی10 دلار50 دلار13 دلار13 دلار
نرخ ضریب شارژضریب 5ضریب 50ضریب 1ضریب 1
زمان تحویلفوریهمان روز10 B.D/ 30 – 45 B.D10 B.D/ 30 – 45 B.D

شارژ مسترکارت یا ویزاکارت اعتباری با UniFee


شارژ مسترکارت یا ویزاکارت اعتباری با UniFee

اگر به اینترنت دسترسی دارید می‌توانید وجه الکترونیکی را از بانک خود به ویزا کارت اعتباری خود انتقال دهید. برای انجام انتقال ACH یا انتقال الکترونیکی وجه به حساب بانکی آینده خود وارد شوید. این فرایند معمولا ظرف یک تا سه روز کاری مقدار پولی را که از حساب خود درخواست کنید، به صورت الکترونیکی به کارت شما منتقل می‌کند. ثبت‌نام برای واریز مستقیم رایگان است و پول شما سریعتر به کارت اعتباری شما اضافه می‎‌شود. به طور کلی با استفاده از این روش‎ها مستر کارت یا ویزا‎کارت را شارژ کنید:

 • ترتیبی دهید که چک حقوق یا سایر پرداخت‌های معمولی مستقیما به کارت واریز شود.
 • انتقال پول از یک حساب جاری یا کارت دیگر
 • یک بسته بارگذاری مجدد بخرید تا مقدار مشخصی را به کارت خود اضافه کنید.
 • متاسفانه از آنجایی که هیچ حساب بانکی بین‌المللی در ایران وجود ندارد، ایرانیان قادر به انتقال مستقیم وجه بین حساب بانکی خود و مسترکارت یا ویزاکارت اعتباری خود نیستند. علاوه بر این جدایی از سیستم بانکی جهانی نقل و انتقال بانکی را به یک مشکل برای ایرانیان تبدیل کرده است. با در دسترس نبودن این روش‌های پرداخت برای ایرانیان می‌توانید از خدمات ما در UniFee برای شارژ مسترکارت یا ویزاکارت اعتباری خود استفاده کنید و به استفاده از آنها ادامه دهید.

UniFee یک شرکت ثبت شده کانادایی است که در طیف گسترده‌ای از گزینه‌های پرداخت تخصص دارد. UniFee در ایران یک نام شناخته شده و درگاه قابل اعتماد برای انجام کلیه پرداخت های بین المللی و نقل و انتقالات شما میباشد. تیم ما در UniFee روشی مناسب برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید پول را در مستر کارت یا ویزا کارت اعتباری خود بارگذاری کنید. پلتفرم ما برخلاف بسیاری دیگر، طیف گسترده‌ای از خدمات از جمله خدمات شارژ مسترکارت یا ویزاکارت اعتباری شما را ارائه می‌دهد.

با UniFee شارژ مستر کارت یا ویزا کارت اعتباری شما تنها به یک تراکنش نیاز دارد. برای پرداخت ریالی مبلغ شارژ مسترکارت یا ویزا کارت می‌توانید از اپلیکیشن موبایل بانک خود استفاده کنید. بلافاصله پس از پرداخت شما فرایند بارگیری مجدد مسترکارت یا ویزا کارت اعتباری شما توسط تیم ما شروع می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با تیم ما در UniFee تماس بگیرید.

سوالات پرتکرار


چگونه می‌توانم کارت اعتباری خود را شارژ کنم؟

ترتیبی دهید که چک حقوق یا سایر پرداخت های معمولی مستقیما به کارت واریز شود. انتقال پول از یک حساب جاری به کارت. برای اضافه کردن مقدار مشخضی به کارت خود یک بسته بارگذاری مجدد بخرید. وجوه را در فروشگاه‌های خاص یا در موسسه مالی ارائه دهنده کارت اضافه کنید. متاسفانه این گزینه های برای ایرانیان موجود نیست اما میتوانید از خدمات ما در UniFee استفاده کنید.

آیا می‌توانم ویزا کارت را از حساب بانکی خود بارگیری مجدد کنم؟

بارگیری مجدد ویزا کارت اعتباری فرایند اضافه کردن پول اضافی به کارت شما است. کارت اعتباری شما ممکن است در فروشگاهی که کارت شما را صادر کرده است با استفاده از بسته‌های پول از طریق خدمات انتقال پول مانند Western Union یا Money Gram و از حساب بانکی شما بارگیری شود.

آیا می‌توانم مستر کارت یا ویزا کارت را با یک کارت اعتباری بارگیری کنم؟

شما می‌توانید مستر کارت یا ویزا کارت را با کارت اعتباری خریداری کنید اما نمیتوانید آن ها را با کارت اعتباری بارگیری کنید.

آیا می‌توانید پول را از طریق دستگاه خود پرداز روی کارت اعتباری واریز کرد؟

یک کارت اعتباری بسیار شبیه به یک کارت هدیه است که به شما امکان میدهد هر مقدار پولی را که روی کارت دخیره میشود خرج کنید. پس از اتمام موجودی میتوانید کارت را به صورت آنلاین یا در دستگاه خودپرداز، فروشگاه شرکت‌کننده یا مکان فیزیکی دیگری بارگیری کنید.

چگونه پول را به کارت اعتباری واریز کنید؟

معمولا می‌توانید با ورود به اپلیکیشن یا وب سایت کارت اعتباری به صورت آنلاین پول را از کارت اعتباری خود به حساب بانکی خود انتقال دهید. اگر کارت اعتباری شما اجازه انتقال به حساب‌های بانکی را نمی‌دهد، می‌توانید از یک سرویس شخص ثالث مانند UniFee برای انتقال استفاده کنید.

ارتباط با ما