پرداخت هزینه بیمه SwissCare

اگرچه نظام سلامت و درمان سوئیس در ابتدا به دلیل دربرداشتن انواع بیمه‌های دولتی، خصوصی یارانه‌ای و کاملاً خصوصی پیچیده به نظر می‌رسد، اما این نظام کارآمد بدون شک یکی از بهترین‌ها در اروپاست. ساکنین خارجی مقیم سوئیس می‌توانند پس از ثبت‌نام در بیمه سلامت سوئیس، ادعای خسارت کنند تا بیمه مبالغ هزینه‌شده را بازپرداخت کند. تمام خارجی‌های مقیم سوئیس یا شاغل در سوئیس پس از آن‌که اقامت رسمی سوئیس و مجوزشان را دریافت کردند، معمولاً باید بیمه سلامت سوئیس بگیرند.

SwissCare  در سال 2005 در فریبورگ سوئیس، با هدف ارائه خدمات بیمه اینترنتی به دانشجویان خارجی ساکن سوئیس تأسیس شد. این مفهوم سال‌ها به قوت خود پابرجا ماند و به‌طور مستمر بهبود داده شد. بیمه SwissCare برای دانشجویان، انترن‌ها، دانشگاهیان و پژوهشگران خارجی و اعضای خانواده‌شان (همسر و فرزندان) مناسب است.

فرآیند خرید بیمه SwissCare

بیمه SwissCare را می‌توانید مستقیماً از وب‌سایت رسمی SwissCare خریداری کنید. فرآیند ثبت‌نام برای خرید بیمه SwissCare را در این مقاله برای‌تان توضیح می‌دهیم.

1ـ مراجعه به سایت SwissCare

مراجعه به سایت SwissCare

ابتدا باید به وب‌سایت رسمی SwissCare مراجعه کنید. مزایای داشتن بیمه SwissCare، افرادی که می‌توانند این بیمه را خریداری کنند، موارد تحت‌پوشش بیمه و اطلاعات بسیار دیگر در این وب‌سایت درج شده است. هر زمان آماده بودید، روی دکمه «Let’s Start» در صفحه اصلی وب‌سایت کلیک کنید.

2ـ دلیل نیاز داشتن به بیمه را ذکر کنید

دلیل نیاز داشتن به بیمه را ذکر کنید

پس از شروع فرآیند ثبت‌نام باید به چند سؤال پاسخ بدهید. وب‌سایت رسمی SwissCare بهترین طرح بیمه را با توجه به پاسخ‌های‌تان تعیین می‌کند. ابتدا باید بیان کنید که چرا به بیمه SwissCare نیاز دارید. می‌توانید یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب کنید:

  • بیمه دانشجویی؛
  • بیمه مسافرتی و
  • بیمه مهاجران.
  • پس از آن‌که گزینه موردنظرتان را انتخاب کردید، روی «Next» کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی بشوید.

3ـ مقصدتان را انتخاب کنید

مقصدتان را انتخاب کنید

مقصدتان را در صفحه بعدی انتخاب کنید. کشورهای مقصدتان را از منوی کشویی انتخاب کنید. اگر قصد ادامه تحصیل یا کار در سوئیس دارید، کشور سوئیس را از منو انتخاب کنید.

4ـ کشور محل اقامتتان را انتخاب کنید

کشور محل اقامتتان را انتخاب کنید

پس از آن‌که مقصدتان را انتخاب کردید، باید کشور محل سکونت فعلی‌تان را اعلام کنید. کشوری را که در حال حاضر در آن‌جا زندگی ‌می‌کنید، انتخاب کنید. خوشبختانه نام ایران در فهرست کشورها وجود دارد.

5ـ فرآیند ثبت‌نام را شروع کنید

فرایند ثبت‌نام را شروع کنید

وقتی به تمام سؤالات پاسخ دادید، وب‌سایت SwissCare طرحی را پیشنهاد می‌کند که بیشترین تناسب را با منافعتان دارد. برای شروع کردن فرآیند ثبت‌نام روی دکمه «Quote & buy» در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

6ـ فرانشیز سالانه را انتخاب کنید

فرانشیز سالانه را انتخاب کنید

مرحله اول ثبت‌نام برای دریافت بیمه SwissCare ورود تاریخ تولد و انتخاب فرانشیز سالانه است. پس از آن چند طرح نشان داده می‌شود که باید یکی از آنها را انتخاب کنید.

7ـ طرح بیمه را انتخاب کنید

طرح بیمه را انتخاب کنید

پس از تصمیم گرفتن درباره فرانشیز بیمه سالانه باید طرح بیمه را انتخاب کنید. از میان طرح‌های زیر حق انتخاب دارید:

  • استاندارد؛
  • آسایش (comfort) و
  • فوق‌العاده (Premium).

پس از انتخاب طرح بیمه باید شرایط و مقررات را قبول کنید. شرایط اعلام‌شده را بررسی کنید و روی دکمه «Buy» کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

8ـ ارائه اطلاعات فردی

ارائه اطلاعات فردی

در مرحله بعد باید اطلاعات فردی‌تان را وارد کنید. لازم است نام، نشانی و شماره تلفنتان را اعلام کنید. دقت کنید که اطلاعات صحیح و دقیق باشد و نامتان را به صورت درج‌شده در پاسپورت وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید.

9ـ انتخاب روش پرداخت و پرداخت هزینه بیمه سوئیس‌کر

انتخاب روش پرداخت و پرداخت هزینه بیمه سوئیس‌کر

در این مرحله می‌توانید طرح و روش پرداخت را انتخاب کنید. شرکت SwissCare فقط مسترکارت و ویزاکارت را می‌پذیرد. پس از ورود اطلاعات کارت می‌توانید پرداخت را انجام بدهید. دانشجویان ایرانی، با توجه به تحریم‌های متعددی که بر ایران تحمیل شده است و وضعیت فعلی کشور، به کردیت کارت‌های اصلی دسترسی ندارند و به سیستم بانکداری بین‌المللی نیز متصل نیستند. پرداخت هزینه بیمه SwissCare برای ایرانیان، با در نظر گرفتن این مشکلات، پیچیده به نظر می‌رسد، اما از آن‌جا که UniFee پرداخت را انجام می‌دهد، خرید بیمه SwissCare برای‌تان مانند خرید از سوپرمارکت راحت خواهد بود. می‌توانید هزینه بیمه SwissCare را به ریال پرداخت کنید و بقیه کار را به گروه ما در SwissCare بسپارید. وقتی پرداخت ریالی را به ما اعلام کنید، خدمات فوری و یک‌روزه‌مان برای فرآیند خرید بیمه SwissCare شروع می‌شود.

پرداخت هزینه بیمه SwissCare با یونی فی

گروه ما در یونی فی، با بیش از یک دهه سابقه در زمینه پرداخت‌های بین‌المللی، با کمال میل حاضر است تا به شما در خرید بیمه SwissCare کمک کند. پلتفرم ما، برخلاف بسیاری از پلتفرم‌ها، طیف گسترده‌ای از خدمات مختلف را ارائه می‌دهد که یکی از آنها ثبت‌نام فوری SwissCare است.

UniFee یک شرکت کانادایی ثبت‌شده است که در زمینه انواع روش‌های پرداخت تخصص دارد. یونی فی به عنوان یک کسب و کار کانادایی کاملاً با نظام مالی و دستگاه اداری کانادا آشناست. یونی فی در ایران شناخته‌شده است و درگاه مطمئن و معتبرش نیازهای ایرانیان برای تمام پرداخت‌ها را برآورده می‌کند.

سوئیس کر فقط پرداخت از طریق مستر کارت یا ویزاکارت را می‌پذیرد. ازآن‌جا که این روش پرداخت برای ایرانیان ممکن نیست، یونی فی برای ثبت‌نام بیمه SwissCare به دانشجویان ایرانی کمک می‌کند تا آنها این بیمه معتبر را در کمال آسودگی از خانه خریداری کنند. لازم نیست خودتان را به خاطر پیچیدگی‌های استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت از ایران نگران کنید، کافی است راحت بنشینید و بقیه کار را به گروه ما در یونی فی بسپارید.

ثبت‌نام SwissCare به کمک UniFee فقط به اندازه یک تراکنش با شما فاصله دارد. می‌توانید حق بیمه سوئیس کر را با نرم‌افزار بانکی نصب‌شده روی گوشی‌تان به ریال پرداخت کنید. گروه ما در یونی‌فی فرآیند ثبت‌نام بیمه SwissCare را، بلافاصله پس از پرداخت ریالی‌تان شروع می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در یونی‌فی تماس بگیرید.

پرسش‌های متداول

چطور ادعای خسارت را به شرکت بیمه SwissCare اطلاع بدهم؟

ادعای خسارت را می‌توانید در حساب شخصی‌تان در www.swisscare.com یا با استفاده از برنامه MySwissCare اعلام کنید. خسارت را همواره در اولین فرصت ممکن گزارش دهید.

آلمان بیمه SwissCare را قبول دارد؟

طرح آلمانی بیمه سلامت SwissCare برای دانشجویان خارجی، اجباری و بسیار موردتأکید است. این طرح مطابق قوانین محلی مرتبط با درخواست ویزای دانشجویی یا مجوز تحصیل و لایحه قراردادهای بیمه آلمان (VVG) است.

چه مواردی تحت پوشش بیمه سوئیس قرار دارد؟

موارد زیر تحت‌پوشش بیمه قرار دارد:

  • ویزیت‌های بیمارستانی: شامل درمان سرپایی، بستری و اورژانسی؛
  • مراقبت‌های مربوط به زایمان: شامل کلاس‌های پیش از زایمان، هزینه‌های زایمان و سقط جنین و
  • وسایل درمانی: برای اقلامی مانند اسپری تنفسی، باند پانسمان و وسایل بی‌اختیاری می‌توانید ادعای خسارت کنید.

شرکت سوئیس‌کر در کجا مستقر است؟

سوئیس کر در سال 2005 در فریبورگ سوئیس تأسیس شد.

منظور از فرانشیز در یک سال تقویمی چیست؟

فرانشیز در یک سال تقویمی مبلغی است که بیمه‌شده آن را در طول یک سال تقویمی پرداخت می‌کند، پیش از آن‌که بیمه‌نامه سلامت فردی یا گروهی بازپرداخت هزینه‌های درمان را شروع کند.