پرداخت هزینه‌ های آزمون های شخصیتی Altus Suite

آزمون Altus Suite که بر اساس سال‌ها تحقیق آکادمیک طرح‌ریزی و تدوین شده است، یک ارزیابی چند بخشی  است که جهت بررسی ویژگی‌های شخصی و حرفه‌ای و به منظور حمایت از متقاضیان در مورد پذیرش، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمون فرصت‌های متعددی را در اختیار متقاضی قرار داده تا نقاط قوت شخصی و حرفه‌ای خود را فراتر از موضوعات درسی عرضه کند. این آزمون شامل سه تست زیر می‌باشد:

 1. آزمون Casper

Casper یک تست قضاوت موقعیتی (SJT) می‌باشد که به صورت آنلاین برگزار می‌شود. این آزمون در ارتباط با عملکرد متقاضی در یک موقعیت دشوار و مهم‌تر از آن در مورد علت بروز رفتار خاص در این موقعیت، متقاضی را مورد سنجش قرار می‌دهد. آزمون کسپر به تعیین تمایلات رفتاری متقضیانی که به دنبال مشاغل مردم‌-محور هستند، کمک می‌کند.

 1. آزمون Duet

Duet یک ارزیابی مرتبط با همسویی معیارها و ارزش‌ها است و آنچه در یک برنامه تحصیلی برای شما دارای ارزش و اعتبار است را با آنچه که برنامه تحصیلی ارائه می‌دهد با یکدیگر مقایسه می‌کند. علت طرح‌ریزی این ارزیابی این است که هر برنامه تحصیلی متفاوت می‌باشد و شامل موارد منحصر به فردی مانند شیوه تدریس، فرصت‌های پژوهشی و تعامل با اساتید می‌باشد. با استفاده از آزمون Casper، جهت کمک به ارزیابی همسویی متقابل شما به روشی استاندارد، اولویت‌های فردی شما با ویژگی‌های منحصر به فرد برنامه تحصیلی مقایسه می‌شود. در حال حاضر، آزمون کسپر تنها برای برنامه‌های تحصیلی مقطع کارشناسی در آمریکا و برنامه‌های تحصیلات تکمیلی پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. جهت پرداخت هزینه آزمون Duet می‌توانید از سرویس UniFee استفاده کنید.

 1. آزمون Snapshot

Snapshot یک مصاحبه کوتاه و تصویری یک طرفه می‌باشد. این آزمون از سه سوال به شیوه مصاحبه تشکیل شده است و متقاضی برای پاسخ به هر سوال دو دقیقه زمان در اختیار دارد. این آزمون اطلاعات زیادی در مورد متقاضی ارائه می‌دهد و فرصتی را در اختیار متقاضی قرار می‌دهد تا مهارت‌های ارتباطی خود را عرضه کند. پرداخت هزینه اسنپ شات با استفاده از سرویس UniFee امکان‌پذیر است.

ثبت نام برای آزمون Altus suite  

ثبت نام برای آزمون Altus suite  

جهت ثبت نام برای آزمون Altus suite، شما بایستی در ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد این حساب و تایید هویت شما، می‌توانید برای آزمون مورد نظر ثبت نام کنید.

 1. ایجاد حساب کاربری 

ایجاد حساب کاربری 

اولین قدم جهت ایجاد حساب کاربری در وب‌سایت Altus suite، ثبت نام در این سایت است. شما بایستی نام و آدرس ایمیل خود را پیش از ادامه روند، وارد کنید. به این منظور نام خود را به طور کامل و همان گونه که در گذرنامه نوشته شده است، تایپ کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل را به طور صحیح وارد کنید چرا که از این آدرس بعدا برای تایید اعتبار حساب کاربری استفاده خواهد شد.

 1. تایید اعتبار ایمیل 

تایید اعتبار ایمیل 

پس از ایجاد حساب کاربری، یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل را به درستی وارد کرده‌اید. در صورت عدم دریافت ایمیل، فولدر اسپم (spam) را در حساب ایمیل خود بررسی کنید. پس از دریافت ایمیل، جهت فعال‌سازی حساب کاربری خود در وب‌سایت Altus suite، دستورات ذکر شده در ایمیل را دنبال و اجرا کنید. پس از فعال‌سازی حساب کاربری، شما بایستی اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

 1. وارد کردن اطلاعات شخصی

وارد کردن اطلاعات شخصی

 

در این مرحله به وارد کردن اطلاعات زیادی نیاز نمی‌باشد. پس از تایید حساب کاربری جهت ادامه روند ثبت، شماره تلفن و تاریخ تولد خود را وارد کنید.

 1. تایید هویت 

تایید هویت 

در این مرحله شما بایستی مدرکی مبنی بر تایید هویت خود ارائه دهید. این مدرک باید گذرنامه و یا یک مدرک دولتی باشد. جهت جلوگیری از بروز هر گونه مشکل، دستورالعمل‌های ذکر شده را دنبال کنید.

شما همچنین بایستی یک عکس نیز ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که به این منظور از دوربین مناسب  استفاده کنید و عکس در زاویه مناسب گرفته شود. برای مدرک جهت تایید هویت می‌توانید از یکی از موارد زیر استفاده کنید:

 • گذرنامه
 • گواهینامه رانندگی
 • کارت شناسایی
 • اجازه اقامت

مدرک جهت تایید هویت

 1. پرداخت هزینه آزمون Altus suite

پرداخت هزینه آزمون Altus suite

 

برای پرداخت هزینه Altus suite تنها بایستی از کارت‌های اعتباری شناخته شده استفاده شود. متاسفانه، به علت تحریم‌های تصویب شده علیه ایران، شهروندان و متقاضیان ایرانی قادر به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نمی‌باشند و همچنین به سیستم بانکی بین‌المللی نیز دسترسی ندارند. سیستم بانکی در ایران از بقیه جهان مجزا شده و پرداخت هزینه Casper، هزینه Duet و همچنین پرداخت هزینه Snap shot به طور مستقیم برای ایرانیان امکان‌پذیر نمی‌باشد. جهت پرداخت هزینه آزمون Altus suite، شما می‌توانید از سرویس ما در UniFee بهره‌مند شوید.

پرداخت هزینه کسپر، هزینه دوئت و اسنپ‌شات با UniFee

تیم همکاران ما در UniFee در جهت پرداخت هزینه دوئت، کسپر و اسنپ‌شات به شما کمک خواهند کرد. انواع مختلف خدمات شامل ثبت نام برای آزمون‌های Altus Suite در UniFee ارائه خواهد شد.

UniFee یک شرکت ثبت شده در کانادا است و تیم همکاران ما در انواع مختلف گزینه‌های پرداخت از جمله پرداخت هزینه آزمون Casper، پرداخت هزینه Duet و همچنین پرداخت هزینه آزمون Snap shot آماده کمک به متقاضیان می‌باشند. این شرکت در ایران یک نام شناخته شده و قابل اعتماد جهت برآوردن تمام نیازهای شما در ارتباط با پرداخت می‌باشد.

تنها پرداخت‌های انجام شده از طریق کارت‌های اعتباری شناخته شده برای پرداخت هزینه آزمون Altus Suite مورد پذیرش هستند. با توجه به این که امکان استفاده از این روش‌‌ها در ایران وجود ندارد، UniFee به دانشجویان در جهت رزرو برای امتحانات مورد نظر کمک می‌کند. در ارتباط با مشکلات مرتبط با استفاده از ویزا کارت یا مسترکات از ایران نیازی به نگرانی نمی‌باشد. می‌توانید در این ارتباط از کمک همکاران ما در UniFee بهره‌مند شوید.

با استفاده از سرویس UniFee، پرداخت هزینه آزمون کسپر، آزمون دوئت و همچنین پرداخت هزینه آزمون اسنپ‌ شات به راحتی انجام خواهد شد. شما می‌توانید از اپلیکیشن مخصوص جهت پرداخت هزینه Altus Suite به ریال استفاده کنید. بلافاصله پس از پرداخت، روند ثبت نام برای آزمون Altus suite توسط تیم همکاران ما آغاز خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با متخصصین ما در UniFee تماس بگیرید. شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر، از مشاوره متخصصین ما بهره‌مند شوید.

سوال‌های رایج در مورد پرداخت هزینه آزمون Altus suite

شرکت در آزمون Altus به چقدر زمان نیاز دارد؟

این مساله به برنامه‌ تحصیلی که برای آن درخواست داده‌اید بستگی دارد؛ ولی معمولا بین 120 تا 150 دقیقه طول می‌کشد.

چه زمانی باید در آزمون Altus suite شرکت کنم؟

توصیه می‌شود که تمامی بخش‌های این آزمون را در مدت 14 روز پس از شرکت در آزمون Casper تکمیل کنید. به این ترتیب می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تمامی بخش‌های آزمون Altus suite برای برنامه تحصیلی مورد نظر در دسترس قرار دارند.

اقدامات مورد نیاز جهت آماده شدن برای آزمون Duet  شامل چه مواردی می‌باشند؟

بهترین روش جهت آماده شدن برای آزمون Duet، تحقیق در مورد دانشگاه‌ها و موسسه‌های تحصیلی مورد نظر می‌باشد. هم درخواست شما و هم آزمون Duet بایستی نشان‌دهنده شایستگی شما برای شرکت در برنامه تحصیلی مورد نظر باشند.

آیا آزمون Altus  مشابه آزمون Casper می‌باشد؟

در حال حاضر آزمون کسپر بخشی از آزمون Altus suite محسوب می‌شود.

نمره مناسب برای آزمون Casper چقدر می‌باشد؟

 کسب نمره مناسب در بخش چهارم آزمون به این معنا است که عملکرد شما در بخش سوم، دوم و اول آزمون بهتر از بقیه افراد بوده است و به عبارت دیگر، شما بهتر از 75 درصد از دیگر شرکت‌کنندگان در آزمون کسپر عمل کرده‌اید.